wakacje-urlop

Wyprawa w góry z luksusowym akcentem!

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUTNWpaAWbUMsx1xemrH2yRgNwfFv3xfQuzu7IQ8B_w5c2jEcf

Powiem wam, że ja nie jestem jakimś mocno zapalonym fanem wędrówek po górach. A już na pewno nie lubię chodzić z obładowanym plecakiem, który tylko obciąża moje plecy, sprawia mi ciężar i wywołuje we mnie negatywne emocje. Ale znajomi chcieli wybrać się w góry i zabrać mnie ze sobą. Uzgodniliśmy więc pewien kompromis.

Hotel z basenem

Kompromis polegał na tym, że ja pierwszego dnia miałem wejść tylko na Śnieżkę, a następnie zejść do hotelu w Karpaczu. Znajomi mieli za to przejść do kolejnego schroniska i tam przenocować. Ja nie musiałem iść z plecakiem, a moi znajomi cieszyli się, że udało im się wyciągnąć mnie ze sobą.

Hotel Greno

Ja więc postanowiłem zarezerwować sobie pokój w hotelu z wygodami. Skoro znajomi mieli mnie opuścić i spędzić ten czas w trudnych warunkach schroniskowych, to ja już nie chciałem tkwić sam w smutnym pensjonacie. Wolałem spędzić ten czas w wyższym standardzie.

Zarezerwowałem pokój w hotelu Greno. Opowiadała mi o nim znajoma i poleciła mi zajrzeć na ich stronę internetową ( http://hotelgreno.pl ). Sprawdziłem ich ofertę, odpowiadała mi cenowo, więc nie zastanawiałem się zbyt długo.

Zabiegi spa

Jednym z plusów tego Hotelu Greno jest możliwość skorzystania z zabiegów spa. Wybrałem się więc na masaż tajski i odnowę biologiczną. Pomyślałem, że po trasie przyda mi się taki sposób relaksu. Już przy zameldowaniu się w hotelu, nadmieniłem o której godzinie chciałbym skorzystać z zabiegów. Po powrocie z trasy wszystko już na mnie czekało.

Masaż nie taki całkiem relaksujący

Okazało się, że jednak masaż nie był aż tak relaksujący, jak mi się wydawało. Wszystko mnie po nim bolało. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że bardziej bolały mnie nogi po masażu niż po całodziennej wędrówce po górach. Jednak nie przyznałem się do tego moim znajomym. Kiedy zeszli następnego dnia z gór, wyglądałem na super wypoczętego, aby mi pozazdrościli i następnym razem w taki sposób chcieli spędzić czas w górach. Wędrówka i komfort to jest to!