wakacje-urlop

Witaj na mojej stronie!


images88.jpg
Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu!

Trafiłeś tutaj nie bez powodu. Pewnie szukasz porad dotyczących spędzenia najlepszego urlopu na świecie? A może nie wiesz, gdzie się wybrać? Szukasz taniego hotelu bądź noclegu? Ten blog pomoże ci utworzyć twoje wakacyjne plany oraz zaplanować fajne, weekendowe wycieczki! Cieszę się, że tu trafiłeś, bo mam Ci dużo do opowiedzenia :).

Dlaczego powstał ten blog?

Blog powstał z myślą o ludziach, którzy chcieliby otrzymać jasne i konkretne rekomendacje dotyczące atrakcyjnych miejsc, do których mogą się udać. Sam kiedyś surfowałem w sieci w poszukiwaniu propozycji wyjazdów urlopowych, bo zwiedziłem już pół świata i nie wiedziałem, gdzie następnie powinienem się udać, aby zobaczyć coś nowego. Teraz posiadam już trochę wiedzy o świecie, więc mogę tworzyć własne, subiektywne rekomendacje.

Dla kogo jest ten blog?

Dla wszystkich, którzy zainteresowani są podróżami oraz marzą o tym, aby spędzić wspaniałe wakacje. Urlop ma się tylko jeden w roku, prawda?

Czy powinieneś odwiedzać ten blog regularnie?

Jak najbardziej tak, aczkolwiek niekoniecznie :). Co to znaczy? Mi będzie miło, jeśli będziesz często zaszczycać mnie swoją obecnością, ale blog nie będzie miał charakteru odcinkowego - bez przeczytania jednego postu świat się nie zawali. Nie musisz odrabiać zaległości.

Czy będę mógł być współtwórcą bloga?

Będziesz. Napisz do mnie, a ja postara, się odpowiedzieć na twoje pytania. Jeśli chcesz, abym umieścił twoją rekomendację, to także do mnie napisz. Mam nadzieję, ze interakcja między nami będzie duża :)

Serdecznie zapraszam!